İnsanların yaneşeliıkları özel hatıralarını, ihtisas alanlarıyla önlarına çısoy kabiliyetlerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda yahut direkt olarak kişisel isteklerini tatmin geçirmek midein kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu iş karşı elan detaylı bir şekilde haber yutmak içim blog nedir adlı kırmı okuyabilirsiniz.

# Sarrafiyelamadan önce hin kaybetmemeniz adına blog heveslimadan önce adlı kırmı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı elan onu birlikte bilmiyorum” diyenler midein bile blog isim önerileri yahut domain önerileri kırm tam size gereğince.

Günümüzde blog konuları; kişilerin ihtisas alanları, inceleme yetenekleri kabilinden belli bir ammaçta kırlabileceği kabilinden; her sektörden yahut her fikirden berenarı toparlayarak da website tekvin etmek mümkündür.

şu demek oluyor ki bir güneş teknoloji konusunda haber sunulurken; gayrı güneş, siyasetle alakalı paylaşımları blog hapishaneğinize yaraşır bir şekilde yapabilirsiniz. Bir güneş gitar çahiz konusunda video ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki güneş rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Veya blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Derece Günımı Kızılır?
Website fora etmek 2022 tarihinden itibaren bundan sonra çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır haber ile sizinde blogacmak.com kabilinden bir siteniz olur. Bu konuda elan detaylı bir şekilde haber yutmak midein elbette blog açılır kırmı okumanızı öneririm.

blog fora etmek hin almaz
Zamanınızı matlup yekta şey domain adınızı ve dizaynınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda zaten bir domain (meydan adı) var ise o hin resmî anlamda meslekiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun mideine okuyucunun sevilmiş olduğu kırları tastir etmek, bu kırlara özgün video ve resimler almak elan uzun hin alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale kırp yayınlayanlar da var. şu demek oluyor ki bu süreyi ayarlamakta size kalmış esasen.

Ne Kadara Dünyalık Olabilir?
Bu mesleke serlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi fora etmek midein çok vakıf harcayacak mıyım?” dır.

blog fora etmek kaç vakıf
Karşılık “Iyi” Web sitesi fora etmek midein kesinkes öyle erdemli miktarlarda vakıf harcamanıza lazım namevcut. Siteyi kendiniz hevesliacağınız midein dizayn ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den adiya yapılmayan bu hizmetin esasen maliyeti 1 senevi $20-25.

Sadece domain ve hosting midein bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabilinden bir miktar tutacak. şu demek oluyor ki mahiye sadece $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun midein Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere senevi 20-25 Dolar kabilinden bir rakama encam. Nite mı? Burdan devam…

Blog Aç Amma Münasebet?
Esasen bunun bir çok nedeni olur, ancak en popülerleri:

Evden vakıf ihraz midein site fora etmek : Türkiye’bile bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak vakıf iktisap etmek midein web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak bileğil, bazıları bu olayı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten vakıf ihraz konusunda en dobra yöntemlerden biri site yapmak ve site heveslimaktır.
1 kez öğren 1000 kez yap : Bir sefer blog elbette açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki herhangi bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu mesleki kendiniz midein bir vakıf ihraz yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini dışa vurum geçirmek midein : Sadece blog tastir etmek, kendi duygularını serkaları ile pay etmek midein blog heveslianlarda var. Hatta bu kişiler gâh öyle pop oluyorlar ki on binlerce isim tarafından siteleri izlem ediliyor.
Varolan meslekinizi geliştirmek midein : Blogları kişisel ve kurumsal olarak ikiye kocaoğlanrabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları mideerikler ile çok elan fazla kesime ulaşırlar.
Blogger olgunlaşmak midein. “Blogger” şu demek oluyor ki blog sahibi kimse kelimesi son günlerde içtimai iletişim araçları mutavassıtlığı ile yayıldığından çok pop bir fehva evet. Bu kişiler gâh hayatlarını gâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip skorda bir fanatik kitlesine sahip olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu mesleklerden erdemli reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yerinde gelmediyse site yapmak midein 10 niçin kırma da bir faln derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.