MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı top karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat yapan tatbik günlük yüzlerce vakit dinlenerek dünya tarafünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla yapılarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde yurt haricinde yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak yurt haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi yapıyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce güfte ettiriyor. Eserin bu denli aktif başüstüneğu bilindiği bâtınin tatbik ve sair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren tatbik elhak görülmeye değer. İnternet sitesi top taşınabilir uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zaten hali hazırda internet sitesi kadimî vüruttirilmekte ve kullanıma daha reva bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde temaşa edilmeye çkızılışılmaktadır.

Devir içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Zaten tatbik marketlerden bakmış olduğunız saat uygulamanın puanının ve indirilme tahminının ne denli ali olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında elhak yavuz bir iş çıfamilyap insanlara en dobra şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir