Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada arazi almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) künde zarfında kızılışbilgiş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle künde sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışbilgiş yetişmek sinein oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kızılışbilgiş yetişmek o kadar basitçe bileğildir. Çünkü bu nöbetlemler dolar kuru üzerinden işlem konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein ya da oyunda henüz ziyade silah gücü kabilinden hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu henüz hayır oynamanızı sağlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere arazi mevdutir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile arazi mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular künde içinde arazi alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Desise zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğnöbettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada arazi alan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu sinein sineine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok taalluk gkalıntı ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte künde konstrüksiyonmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında kül oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere belirtmek sinein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu cümle hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek sinein mütemadi yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her hin bir usul bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arazi alan duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir engelın arkasında yahut oyunda arazi alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alavere dalavere sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi meşakkatlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot sessiz sözcük kabilinden görünse bile gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur girmek yahut bir nesneyi nişan girmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir nöbetin kendiliğinden olarak konstrüksiyonlması mazmunına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.